Türksat Antalya Merkez Abone Merkezi

Antalya’da Türksat Antalya Merkez Abone Merkezi‘nde Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Türksat Antalya Merkez Abone Merkezi
KIZILSARAY MAH.(MERKEZ) YENER ULUSOY BULVAR HABACI APT No:23/A (VAKIFBANK 50 MT AŞAĞISI CUMA PAZARI ÜST GEÇİT ALTI) – MURATPAŞA / ANTALYA
Tel : 0850 888 0 126

Antalya’da Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya) aboneliği şebekenin mevcut olduğu Kepez ve Muratpaşa ilçelerinin mahalleleriyle sınırlıdır.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Antalya

Türksat Kablonet Uydunet Antalya Abone Merkezleri

* KIZILSARAY MAH.(MERKEZ) YENER ULUSOY BULVAR HABACI APT No:23/A – MURATPAŞA / ANTALYA

Kablonet Uydunet aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı Türksat Abonelik Çağrı Hattını arayabilirsiniz.