ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Alipaşa Mahallesi

Tekirdağ Çorlunun Alipaşa Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Çorlu Alipaşa Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Alipaşa Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Tekirdağ’da Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Alipaşa Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

18 Mart Cadde

19 Mayıs Cd.

23 Nisan Bulvar

23 Nisan Sokak

Açelya Sokak

Ahmet Hamdi Gürpınar Cadde

Atakan Sokak

Bülent Ecevit Bulvar

Çetin Emeç Bulvar

Esin Sokak

Ferman Sokak

Güliz Sokak

Ilgıt Sokak

Kılıç Ali Paşa Cadde

Köknar Sokak

Nurullah Ataç Sokak

Şelale Sokak

Şelale Sokak

Taşkent 1. Sokak

Taşkent Cadde

Yükselen Cadde

Tekirdağ’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Tekirdağ’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet