ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Liman Mahallesi

Samsun İlkadım’ın Liman Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İlkadım Liman Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Liman Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

İlkadım’dan Kablonet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Liman Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

100.Yıl Bulvar
2.Bulvar Yolu Bulvar
Bolu Sokak
Cam Güzeli Sokak
Doğanyurt Sk.
Doğanyurt Sokak
Doğubeyazıt Sokak
Ebusuud Efendi Cadde
Fener Sokak
Gençlik Cadde
Gezi Cadde
Göreme Sokak
Milas Sokak
Mudanya Sokak
Ozan Sokak
Öğretmenler Cadde
Şehit J.Er Yusuf Keskin Sokak
Şehit Polis Secahattin Gülrek Sokak
Uygar Sokak
Uygur Türkleri Sokak

İlkadım’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta Uydunet sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet