ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Kılıçdede Mahallesi

Samsun İlkadım’ın Kılıçdede Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İlkadım Kılıçdede Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kılıçdede Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

İlkadım’dan Kablonet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kılıçdede Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

56lar Sokak
Abdülhakhamit Cadde
Atatürk Bulvar
Atik Ali Paşa Sokak
Cumhuriyet Cadde
Çetinkaya Sokak
Çubukcu Sokak
Ersöz Sokak
Halim Efendi Sokak
İstiklal Cadde
İzmit Sokak
Kastamonu Sokak
Kazım Karabekir Cadde
Kılavuz Sokak
Kılıçdede Cami Sokak
Kumluca Sokak
Muhittin Özkefeli Bulvar
Niğbolu Sokak
Saadet Cadde
Suphibey Sokak
Şehitler Sokak
Şehit Polis Halis Karaoğlu Sokak
Yunus Emre Sokak

İlkadım’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta Uydunet sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet