ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Karasamsun Mahallesi

Samsun İlkadım’ın Karasamsun Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İlkadım Karasamsun Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Karasamsun Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

İlkadım’dan Kablonet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Karasamsun Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

208. Sokak
253 Sokak
298 Sokak
320 Sokak
322 Sokak
324 Sokak
617 Sokak
855 Sokak
Dikilitaş Sokak
Doğan Hisar Sokak
Hisarönü Sk.
Ihlamur Bulvar
İskenderun Sokak
Karakuş Sokak
M. Akif Ersoy Sk.
Mehmet Akif Ersoy Cadde
Mehtap Cadde
Mumcular Sokak
Pazarcık Sokak
Samandağı Sokak
Yıldıray Çınar Bulvar

İlkadım’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta Uydunet sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet