ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

İstasyon Mahallesi

Samsun İlkadım’ın İstasyon Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İlkadım İstasyon Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İstasyon Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

İlkadım’dan Kablonet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

İstasyon Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

4. Sokak
56lar Sokak
5. Sokak
Abdulhakhamit Cadde
Anafartalar Cadde
Atatürk Bulvar
Cumhuriyet Cadde
Çakmak Sokak
Engin Sokak
İstiklal Cadde
Lale Sokak
Lise Cadde
Övgü Sokak
Rahmi Bey Sokak
Recep Dede Sokak
Saadet Cadde
Sema Sokak
Şehit Kubilay Sokak
Tahsildar Sokak
Yunus Emre Sokak

İlkadım’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta Uydunet sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet