ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Yeşilyurt Mahallesi

Mersin Tarsus‘un Yeşilyurt Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Tarsus Yeşilyurt Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yeşilyurt Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Mersin’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Yeşilyurt Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Akşemsettin Mah.(Merkez)
Anıt Mah.(Merkez)
Caminur Mah.(Merkez)
Duatepe Mah.(Merkez)
Eski Ömerli Mah.(Merkez)
Gözlükule Mah.(Merkez)
İsmetpaşa Mah.(Merkez)
Kavaklı Mah.(Merkez)
Kırklarsırtı Mah.(Merkez)
Mithatpaşa Mah.(Merkez)
Öğretmenler Mah.(Merkez)
Şehitishak Mah.(Merkez)
Şehitler Tepesi Mah.(Merkez)
Şehitmustafa Mah.(Merkez)
Yeni Ömerli Mah.(Merkez)
Yeşilyurt Mah.(Merkez)
 

Mersin’de Kablonet Uydunet alt yapısı nerelerde var?
Mersin’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet