ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Tarsus

Mersin Tarsus’da Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Tarsus’da Kablonet (Uydunet), Kablo Tv (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Tarsus’un Akşemsettin MahallesiAnıt Mahallesi, Caminur Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Eski Ömerli Mahallesi, Gözlükule Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Kırklarsırtı Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Öğretmenler Mahallesi, Şehitishak Mahallesi, Şehitler Tepesi Mahallesi, Şehitmustafa Mahallesi, Yeni Ömerli Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Mersin Tarsus ilçesi mahallelerinden Akşemsettin Mahallesi, Anıt Mahallesi, Caminur Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Eski Ömerli Mahallesi, Gözlükule Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Kırklarsırtı Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Öğretmenler Mahallesi, Şehitishak Mahallesi, Şehitler Tepesi Mahallesi, Şehitmustafa Mahallesi, Yeni Ömerli Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi merkezi dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Mersin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tarsus’da Kablonet (Uydunet) Sınırsız Fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Mersin Tarsus’da Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için Tel: 0 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablonet (Uydunet) müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

kablonet uydunet internet

kablotv