ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Sancak Mahallesi

Konya Selçukluın  Sancak Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya  Sancak Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sancak Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Konya’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

 Sancak Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Akif Sokak
Bircanlı Sokak
Cemaleddin Aksarayi Sokak
Dr.Sadık Ahmet Cadde
Fulda Sokak
Gürkuyu Sokak
Güzelkent Sokak
Mizan Sokak
Serincan Sokak
Sıdkı Sokak
Siyahgül Sokak
Soydemir Sokak
Şehit Halil Özer Sokak
Şehit Mehmet Remzi Yersel Cadde
Şehit Oktay Nurbaş Sokak
Taçmahal Cadde
Taşer Sokak
Tekinözler Sokak
Topbaş Sokak
Tugay Sokak
Veysel Karani Cadde
Yudum Sokak
Zümrüt Sokak
Konya’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Konya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet