ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Parsana Mahallesi

Konya Selçukluın Parsana Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Parsana Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Parsana Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Konya’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Parsana Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Ahmet Yesevi Cadde
Barana Sokak
Barış Cadde
Belkıs Sokak
Beyhekim Cadde
Boğazköy Sokak
Cangül Sokak
Dede Bahçesi Sokak
Hicran Sokak
Kaletaş Cadde
Kerem Sokak
Kutbilcihan Cadde
Özakınlar Sokak
Sardunya Sokak
Serhat Sokak
Sugören Sokak
Şehit Bilal İpek Sokak
Şehit Ziya Mert Sokak
Şemsi Efendi Sokak
Tekinbaş Sokak
Yaşiyan Sokak
Yeniumutlar Sokak
Zilkade Sokak
Zümrütova Sokak
Konya’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Konya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet