ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Kılınçarslan Mahallesi

Konya Selçukluın Kılınçarslan Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Kılınçarslan Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kılınçarslan Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Konya’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kılınçarslan Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Adakale Cadde
Adıyaman Sokak
Ahteri Sokak
Anamur Sokak
Ankara Sokak
Antakya Sokak
Argun Sokak
Aydın Sokak
Boğaziçi Sokak
Boyabat Sokak
Boyalı Sokak
Bulut Sokak
Çevreyolu Cadde
Demirayak Sokak
Demirbağ Sokak
Denizli Sokak
Duranbey Sokak
Emindede Sokak
Eski Sille Cadde
Feryadı Sokak
Gülnaz Sokak
Haydarbey Sokak
Hitam Sokak
İdris Sokak
İlknur Sokak
İmaj Sokak
Karaköse Sokak
Koçubey Sokak
Körpeçayır Sokak
Kurtuldu Sokak
Nurdağ Sokak
Otlukbeli Sokak
Rauf Denktaş Cadde
Salimdede Sokak
Sema Sokak
Şair Seyfi Sokak
Şenlikpınar Sokak
Taşlıyol Sokak
Urfa Sokak
Üstüvana Sokak
Yeğenoğlu Cadde
Yelkovan Sokak
Konya’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Konya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet