ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Hüsamettin Çelebi Mahallesi

Konya Selçukluın Hüsamettin Çelebi Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Hüsamettin Çelebi Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hüsamettin Çelebi Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Konya’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Hüsamettin Çelebi Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Amir Sokak
Bağdaş Cadde
Çevrepınar Sokak
Çevre Sokak
Demirhan Cadde
Erbaş Sokak
Esaret Sokak
Fazılbey Sokak
Feyizli Sokak
Gaziveren Cadde
Gediklioğlu Sokak
Gültepe Sokak
Güzeldere Cadde
İnkilap Cadde
İskit Sokak
Meşnet Sokak
Nazik Sokak
Tabir Sokak
Tarakcı Sokak
Tekin Sokak
Tercüman Sokak
Uygun Sokak
Ziya Ülhak Cadde
Zorlutuna Sokak
Konya’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Konya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet