ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Hacıkaynak Mahallesi

Konya Selçukluın Hacıkaynak Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Hacıkaynak Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hacıkaynak Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Konya’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Hacıkaynak Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Akif Paşa Sokak
Aksaray Sokak
Akşehir Sokak
Ayberk Sokak
Cevridede Sokak
Çağpınar Sokak
Çumra Sokak
Demiryolu Cadde
Eski Sille Cadde
Feriköy Sokak
Gürtekin Sokak
Hamzavi Sokak
Hatim Sokak
Hattat Hulusi Sokak
Hazarifenahmet Sokak
Hidayet Sokak
İbrahim Müteferrika Sokak
Karaman Sokak
Kozan Sokak
Manzum Sokak
Mukaddemi Sokak
Murat Sokak
Nusratiye Sokak
Pınar Sokak
Rauf Denktaş Cadde
Rikkati Sokak
Sibel Sokak
Şahidi Sokak
Şair Seyfi Sokak
Şehit Mehmet Akdemir Sokak
Toptan Sokak
Turhan Sultan Sokak
Zuhuri Mehmet Sokak
Konya’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Konya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet