ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Esenler Mahallesi

Konya Selçukluın Esenler Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Esenler Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Esenler Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Konya’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Esenler Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Alpaslan Türkeş Sokak
Argun Cadde
Canbaz Osman Sokak
Çevreyolu Cadde
Demirkapı Sokak
Erdes Sokak
Eski Sille Cadde
Genç Osman Cadde
Güfte Sokak
Gülnihal Sokak
Gültane Sokak
Güntekin Sokak
Gürbüz Sokak
Horasan Sokak
Kalemoğlu Sokak
Kanatcı Sokak
Kutluca Sokak
Nezaketli Sokak
Şehit İbrahim Altuntaş Sokak
Yeditepe Cadde
Yenigün Sokak
Yenilik Sokak
Yeni Sille Cadde
Konya’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Konya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet