ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Saadet Mahallesi

Konya Meramın Saadet Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Saadet Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Saadet Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Konya’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Saadet Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Açıkçeşme Sokak
Akademi Sokak
Ara-Böldüren Cadde
Ayaşlı Şakir Sokak
Çınarcık Sokak
Darıca Sokak
Derya Sokak
Dr.Ahmet Özcan Cadde
Erdoğmuş Sokak
Erzin Sokak
Eşadiye Sokak
Gödene Sokak
Küllü Sokak
Marif Sokak
Mehmetşah Sokak
Nursaçan Sokak
Pirebi Cadde
Sarıcalar Sokak
Sarıköy Sokak
Silahşör Sokak
Söğütlü Sokak
Şaphane Sokak
Taşpazar Sokak
Turgutbey Sokak
Yedikızlar Sokak
Konya’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Konya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet