ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Necip Fazıl Mahallesi

Konya Meramın Necip Fazıl Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Necip Fazıl Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Necip Fazıl Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Konya’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Necip Fazıl Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Akınbey Sokak
Aşkan Cadde
Danış Sokak
Durugök Sokak
Ekindere Sokak
Enderun Sokak
Evliya Çelebi Cadde
Fatih Cadde
Gençay Sokak
Gerçeker Sokak
Granit Sokak
Günalan Sokak
Günay Sokak
Güzelpınar Sokak
Hafız Ahmet Sokak
Halil Çavuş Sokak
Halkalı Sokak
Kabarcık Sokak
Kaptan Sokak
Kelkit Sokak
Köknarlı Sokak
Mersa Sokak
Ortaırmak Sokak
Yaka Cadde
Yeni Meram Cadde
Yüce Sokak
Zerafet Sokak
Konya’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Konya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet