ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Abdülaziz Mahallesi

Konya Meramın Abdülaziz Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Abdülaziz Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Abdülaziz Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Konya’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Abdülaziz Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Abdülmümin Sokak
Amberreis Cadde
Aslanağzı Sokak
Atatürk Cadde
Depo Sokak
Dursun Fakih Sokak
Gürfidan Sokak
Hattat Yakut Sokak
Hayat Sokak
Haznedar Sokak
Hocahasan Sokak
Hünkar Sokak
İmambegavi Sokak
İshakiye Sokak
Kadı İzzettin Sokak
Kadı Mehmetpaşa Sokak
Kazım Karabekir Cadde
Keykubat Sokak
Kumru Sokak
Misakimilli Sokak
Muzaffer Hamit Sokak
Nasrettin Hoca Sokak
Ragıppaşa Sokak
Sahibiata Cadde
Saitpaşa Cadde
Şair Fahri Sokak
Şairgufrani Sokak
Şikari Sokak
Şirin Hanım Sokak
Yavuzselim Cadde
Yeni Sokak
Yıldırım Sokak
Konya’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Konya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet