ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Ulubatlıhasan Mahallesi

Konya Karatayın Ulubatlıhasan Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Ulubatlıhasan Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ulubatlıhasan Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Konya’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Ulubatlıhasan Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Akasyalar Sokak
Akkonak Sokak
Aslantaş Sokak
Aşık Sokak
Ateş Sokak
Başak Cadde
Başkonak Sokak
Bildik Sokak
Cevher Dudayev Cadde
Çiğdem Sokak
Denizkuşu Sokak
Düzenli Sokak
Fetih Cadde
Gülpembe Sokak
Gündüz Sokak
Hekim Gaznevi Sokak
Hicranlı Sokak
Hudeybiye Sokak
İrşah Sokak
Kafes Sokak
Karakayış Cadde
Kelebek Sokak
Keriman Sokak
Kırbaşı Cadde
Malikli Sokak
Meftunlu Sokak
Mercidabık Sokak
Mesnevi Cadde
Nilüfer Sokak
Nurlugül Sokak
Saraylar Sokak
Selimiye Sokak
Sümbüllü Sokak
Tomurcuklu Sokak
Konya’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Konya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet