ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Güney Mahallesi

Kocaeli Körfezin Güney Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Körfez Güney Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Güney Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kocaeli’de Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Güney Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

7. Sokak

Albay Sokak

Canan Sokak

Canbay Sokak

Cumhuriyet Bulvar

Çerkez Sokak

Dadaş Sokak

Demirkol Sokak

Düz Sk.

Düz Sokak

Engin Sokak

Eşref Bitlis Cadde

Fatih Sokak

Fetih Cadde

Gizem Sokak

Gün Sokak

Hicret Cadde

Kahraman Sokak

Kazım Ayvaz Sokak

Kazım Karabekir Cadde

Neyzen Sokak

Nur Sokak

Polis Sokak

Preveze Sokak

Saatçi Sokak

Seher Sokak

Taner Sokak

Tan Sokak

Tuğrul Cadde

Zambak Sokak

Zeytin Sokak

Zübeyde Sokak

Kocaeli’de Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Kocaeli’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet