ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Atalar Mahallesi

Kocaeli Körfezin Atalar Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Körfez Atalar Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Atalar Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kocaeli’de Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Atalar Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Akasyalı Sokak

Alaaddin Yüksel Cadde

Ata Cadde

Büşra Sokak

Ceyhan Sokak

Demiryolu Sokak

Deryalar Sokak

Dik Sk.

Emek Sokak

Eşref Bitlis Cadde

İstasyon Cadde

Karınca Sokak

Mehmet Akif Ersoy Cadde

Metin Yüksel Cadde

Mithat Bayrak Sokak

M.Oktay Sokak

Naip Sokak

Necip Fazıl Cadde

Orhan Karabulut Cadde

Özcan Sokak

Pazar Cadde

Şan Sokak

Yay Sokak

Kocaeli’de Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Kocaeli’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet