ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Değirmendere Merkez Mahallesi

Kocaeli Gölcükün Değirmendere Merkez Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Gölcük Değirmendere Merkez Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Değirmendere Merkez Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kocaeli’de Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Değirmendere Merkez Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

  1. Sk. Sokak
  2. Sokak
  3. Sokak
  4. Sokak
  5. Sokak
  6. Sokak
  7. Sokak
  8. Sokak
  9. Sokak

Ahmet Akyüz Cadde

Ahmet İhsan Sokak

Başkomutan Cadde

Çınarlık Meydan

Değirmendere Cumhuriyet Cadde

Devlet Karayolu (D130) Cadde

Güler Sokak

Hüseyin Yücel Sokak

Kemal İnce Sokak

Kumlalı Sokak

Mithat Gürses Cadde

Murat Cankat Sokak

Mustafa Kuzu Sokak

Müfit Saner Cadde

Plevne Cadde

Prof.Muammer Aksoy Cadde

Prof.Nusret Fişek Cadde

Semih Çelikkol Sokak

Kocaeli’de Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Kocaeli’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet