ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Yenidoğan Mahallesi

Kayseri Talas‘dan Yenidoğan Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Talas Yenidoğan Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yenidoğan Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kayseri’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Yenidoğan Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Alperen 1. Sokak

Alperen Cadde

Atılgan Sokak

Bilge Kağan Cadde

Ertuğrul Gazi Cadde

Kayabağlar Cadde

Kılıçaslan Sokak

Malazgirt Sokak

Mehmet Akif Ersoy Cadde

Orkide Sokak

Şafak Sokak

Toki Küme Evler

Yaprak Cadde

Kayseri Talas’da Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Kayseri Talas’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet