ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Seyhan

Adana Seyhan’da Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Seyhan ilçesi için Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Seyhan’da 2000 Evler mahallesiBahçeşehir Mahallesi, Cemalpaşa Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Döşeme Mahallesi, Emek MahallesiFatih Mahallesi, Gazipaşa Mahallesi, Gürselpaşa Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, ,Kuruköprü Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Pınar Mahallesi, Reşatbey Mahallesi, Sümer Mahallesi, Tellidere Mahallesi, Yenibaraj Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Ziyapaşa Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Seyhan’nın Bahçeşehir Mah. merkez, Cemalpaşa Mah. merkez, Çınarlı Mah. merkez, Döşeme Mah. merkez, Fatih Mah. merkez, Gazipaşa Mah. merkez, Gürselpaşa Mah. merkez, İsmetpaşa Mah. merkez, Kurtuluş Mah. merkez, Kuruköprü Mah. merkez, Mithatpaşa Mah. merkez, Namık Kemal Mah. merkez, Pınar Mah. merkez, Reşatbey Mah. merkez, Sümer Mah. merkez, Tellidere Mah. merkez, Yenibaraj Mah. merkez, Yeşilyurt Mah. merkez, Ziyapaşa Mah. merkez mahallelerinin dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Seyhan’da Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Adana Seyhan’dan Türksat Kablonet (uydunet) Aboneliği için Tel: +90 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kablonet Ayrıcalıkları

Kablonet ayrıcalığının keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz; Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.