ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Karabağlar

İzmir Karabağlar’da Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Karabağlar ilçesi için Kablonet (Uydunet), Kablotv (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Karabağlar Adnan Süvari Mahallesi, Arap Hasan MahallesiBahar Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Basın Sitesi Mahallesi, Doğanay Mahallesi, Esenlik Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fahrettin Altay Mahallesi, General Kazım Özalp Mahallesi, Metin Oktay Mahallesi, Muammer Akar Mahallesi, Poligon Mahallesi, Reis Mahallesi, Üçkuyular Mahallesi, Vatan Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Karabağlar’ın mahallelerinin dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablotv (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Karabağlar’da Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Karabağlar’dan Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Abonelik için iletişim: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Karabağlar’da Fiber İnternet Alt Yapımızın Olduğu Mahalleler

Adnan Süvari Mahallesi
Arap Hasan Mahallesi
Bahar Mahallesi
Bahçelievler Mahallesi
Basın Sitesi Mahallesi
Doğanay Mahallesi
Esenlik Mahallesi
Esenyalı Mahallesi
Fahrettin Altay Mahallesi
General Kazım Özalp Mahallesi
Metin Oktay Mahallesi
Muammer Akar Mahallesi
Poligon Mahallesi
Reis Mahallesi
Üçkuyular Mahallesi
Vatan Mahallesi

Türksat Kablo Hizmetleri

kablonet

Fiber alt yapı üzerinden sunulan internet hizmetidir.

kablotv

KabloTV şebekesi üzerinden verilen dijital tv platformudur.

kabloses

Kabloses, Kablonet üzerinden sunulan telefon hizmetidir.