ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Korutürk Mahallesi

İzmir Balçova’nın Korutürk Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Balçova  Korutürk Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Korutürk Mahallesi‘nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Balçova’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Korutürk Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Açelya Sokak
Bora Sokak
Canan Sokak
Çağdaş Cadde
Çalı Sokak
Çamlık Sokak
Çevre Sokak
Demirci Efe Sokak
Eğitmen Sokak
Funda Sokak
Gülsa Sokak
Hoca Sokak
İmbat Sokak
Jale Sokak
Kaktüs Sokak
Kamelya Sokak
Karadut Sokak
Karayel Sokak
Kasırga Sokak
Kauçuk Sokak
Kayın Sokak
Kestane Sokak
Lider Sokak
Lodos Sokak
Mazı Sokak
Meltem Sokak
Meşe Sokak
Mimoza Sokak
Mithatpaşa Cadde
Nar Sokak
Nilüfer Sokak
Ortanca Sokak
Öykü Sokak
Özağaç Sokak
Poyraz Sokak
Rüzgar Sokak
Sarmaşık Cadde
Sedir Sokak
Şimşek Sokak
Tayfun Sokak
Yaprak Sokak
Yasemin Sokak
Yılkı Sokak
Yonca Sokak
Zambak Sokak
Zeytin Sokak

Balçova’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet