ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Fevzi Çakmak Mahallesi

İzmir Balçova’nın Fevzi Çakmak Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Balçova  Fevzi Çakmak Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fevzi Çakmak Mahallesi‘nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Balçova’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

A. Süleyman Sokak
Ali Paşa Sokak
Alparslan Sokak
Atilla Sokak
Ayşe Çavuş Sokak
Bay Mehmet Sokak
Cemal Süreya Sokak
Cengiz Topel Sokak
Ceviz Sokak
Cihangir Sokak
Çağatay Sokak
Çakır Efe Sokak
Çamlıca Sokak
Çetinkaya Sokak
Çilek Sokak
Davut Sulari Sokak
Demirci Efe Sokak
Gaziler Sokak
Hakan Sokak
Hükümdar Sokak
İbrahim Ethem Sokak
İğde Sokak
Karanfil Sokak
Kızılcık Sokak
Kuşkonmaz Sokak
Küpe Sokak
Leylak Sokak
Mehmet Efe Sokak
Mine Sokak
Murat Sokak
Orkide Sokak
Sadullah Ağa Sokak
Sakarya Cadde
Site Sokak
Şelale Sokak
Timurlenk Sokak
Turgut Reis Sokak
Yeşil Camii Sokak
Yıldırım Beyazıt Sokak

Balçova’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet