ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Eğitim Mahallesi

İzmir Balçova’nın Eğitim Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Balçova Eğitim Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Eğitim Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Balçova’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Eğitim Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

3. Selim Sokak
65/16 Sokak
Dumlupınar Sokak
Ertuğrul Gazi Sokak
Fuat Köprülü Sokak
Gazi Osman Paşa Sokak
Gülseren Sokak
Gümüşpala Sokak
Halide Edip Adıvar Sokak
Ihlamur Sokak
Karaoğlanoğlu Sokak
Köroğlu Sokak
Mehmet Emin Sokak
Menekşe Sokak
Mithatpaşa Cadde
Orhan Veli Sokak
Orhun Sokak
Özkavruk Sokak
Rakım Erkutlu Sokak
Şair Neyzen Sokak
Şehit Kamil Özdemir Sokak
Şevket Dağ Sokak
Ulubatlı Sokak
Ünlü Sokak
Ziya Gökalp Sokak

Balçova’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet