ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Selimiye Mahallesi

Üsküdar’ın Selimiye Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Üsküdar Selimiye Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Selimiye Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Üsküdar Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Selimiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Avni Anıl Sokak
Agahpaşa Çıkmazı Sokak
Bestekar Avni Anıl Sokak
Bükücüler Hanı Sokak
Çeşme-i Kebir Sokak
Dayekadın Sokak
Harem İskelesi Cadde
Karlık Bayırı Sokak
Kavak İskele Cadde
Kayyum Ahmet Sokak
Parkaltı Sokak
Selimiye Ambarı Sokak
Selimiye Camii Cadde
Selimiye Hamamı Sokak
Selimiye İskele Cadde
Selimiye Kışla Cadde
Selimiye Mektebi Sokak
Selvi Kökü Sokak
Suphibey Cadde
Şair Nesimi Sokak
Şerif Kuyusu Sokak
Tıbbiye Cadde

Üsküdar’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet