ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Barbaros Mahallesi

Üsküdar’ın Barbaros Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Üsküdar ilçesi Barbaros Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Barbaros Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Üsküdar Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Barbaros Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Alaattin Yavaşça Sokak
Bahar Sokak
Başkan Sokak
Bekir Sıtkı Sezgin Sokak
Çamlık Sokak
Çiçekçi Bostan Sokak
Fikret Mualla Sokak
Gülbahçe Sokak
Gülbeste Çıkmazı Sokak
Karayolları Site Sokak
Köşklü Sokak
Mareşal Sokak
Mustafa Pehlivan Sokak
Mütevelli Çeşme Cadde
Nuhkuyusu Cadde
Örgün Sokak
Saka Sokak
Sedef Sokak
Seyit Ahmet Deresi Sokak
Sırmaperde Sokak
Tophanelioğlu Cadde
Uğur Sokak
Veysipaşa Sokak
Yeşil Kanarya Sokak

Üsküdar’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet