ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi

Üsküdar’ın Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Üsküdar ilçesi Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Üsküdar Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Abdiefendi Sokak
Açık Türbe Sokak
Ali Rıza Sokak
Asmalı Sokak
Bestekar Suphi Ezgi Sokak
Davutoğlu Sokak
Doğancılar Cadde
Enfiyehane Sokak
Gelin Alayı Sokak
Hacı Ahmetpaşa Çıkmazı Sokak
Hafız Alipaşa Sokak
Halk Cadde
Hasbahçe Sokak
Hüdai Mahmut Sokak
Kaptanpaşa Camii Sokak
Kaptanpaşa Sokak
Karakol Sokak
Manastırlı İsmail Hakkı Sokak
Mehmetpaşa Değirmeni Sokak
Oymasaray Çıkmazı Sokak
Öğdül Sokak
Ramazanoğlu Sokak
Ressam Ali Rıza Sokak
Serhaseki Sokak
Suphi Ezgi Sokak
Sümbülzade Sokak
Tahririye Sokak
Tulumbacılar Sokak
Velioğlu 2. Sokak
Velioğlu Sokak
Yastıkçı Sokak

Üsküdar’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.