ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Altunizade Mahallesi

Üsküdar’ın Altunizade Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Üsküdar ilçesi Altunizade Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Altunizade Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Üsküdar Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Altunizade Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Aksoy Sokak
Atıfbey Sokak
Aziziye Sokak
Bayramağa Sokak
Bestekar Saadettin Kaynak Sokak
Çeken Sokak
Dadaşlar Sokak
Derya Sokak
Fahrettin Kerim Gökay Cadde
Faikbey Mescidi Sokak
Gencay Sokak
Genç Sokak
Gonca Sokak
Kalfa Çeşmesi Sokak
Kuşbakışı Cadde
Okul Çıkmazı Sokak
Okul Sokak
Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Cadde
Palandöken Sokak
Pişkinler Sokak
Raufpaşa Hanı Sokak
Raufpaşa Sokak
Saadettin Kaynak Sokak
Sırmaperde Sokak
Yakılday Sokak
Yaylalı Sokak
Yetimhane Sokak

Üsküdar’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.