ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Acıbadem Mahallesi

Üsküdar’ın Acıbadem Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Üsküdar ilçesi Acıbadem Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Acıbadem Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Üsküdar Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Acıbadem Mahallesi merkezinde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Acıbadem Cadde
Ahududu Sokak
Akçaağaç Sokak
Bademli Sokak
Balözü Sokak
Barış Sokak
Başkent Sokak
Başöğretmen Sokak
Bayır Sokak
Berk Sokak
Beyazgül Sokak
Cerrah Saliha Sokak
Cüneyt Kosal Sokak
Çeçen Sokak
Çınar Sokak
Çilekli Sokak
Derya Sokak
Doğancı Sokak
Eczacı Necip Akar Sokak
Erdem Çıkmazı Sokak
Erol Günaydın Sokak
Faikbey Mescidi Sokak
Gayretli Sokak
Genç Sokak
Gülistan Sokak
Günal Sokak
İlkbahar Sokak
Kardeş Sokak
Kekevi Sokak
Lise Sokak
Menekşem Sokak
Nakkaş Sokak
Nişantaşıyolu Sokak
Palmiye Sokak
Pırnallı Sokak
Pıtrak Sokak
Postacı Sokak
Raufpaşa Hanı Sokak
Raufpaşa Sokak
Sonbahar Sokak
Şehit Şükrü Sokak
Tatlısu Sokak
Yaprak Sokak
Yeşiloba Sokak
Yurtseven Sokak
Zerrin Sokak

Üsküdar’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.