ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Esenevler Mahallesi

Ümraniye‘nin Esenevler Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Ümraniye Esenevler Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Esenevler Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ümraniye’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Esenevler Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Açangül Sokak

Akşemsettin Sokak

Arkadaş Sokak

Bala Sokak

Bozacı Sokak

Bronz Sokak

Dadaş Sokak

Dalgıç Sokak

Divit Sokak

Doğru Sokak

Dr. Rüstem Eyüboğlu Sokak

Ebabil Sokak

Elmas Sokak

Filizler Sokak

Gülbahçe Sokak

Gülova Sokak

Havza Sokak

İclal Sokak

İkiz Sokak

Keban Sokak

Kocatepe Sokak

Kuşcu Sokak

Kültür Sokak

Melek Sokak

Mücahit Sokak

Nişancı Sokak

Özgüneş Sokak

Rüveyda Sokak

Şehit Levent Kuşkapan Sokak

Talat Paşa Cadde

Talatpaşa Cadde

Yaşam Sokak

Yunus Emre

Yüksel Sokak

Ümraniye’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet