ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Meşrutiyet Mahallesi

Şişli‘nin Meşrutiyet Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Şişli Meşrutiyet Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Meşrutiyet Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şişli’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Meşrutiyet Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akkirman Sokak

Albay Sadri Alantar Sokak

Aydınlar Sokak

Baytar Ahmet Sokak

Buket Sokak

Cevher Sokak

Dere Sokak

Ebe Kızı Çıkmazı

Ebe Kızı Sokak

Elhan Sokak

Hacı Mansur Sokak

Halaskargazi Caddesi

Hikmet Çıkmazı

İnan Kıraç Sokak

Kevser Sokak

Kodaman Sokak

Küçük Bahçe Sokak

Madalyon Sokak

Matbacı Osmanbey Sokak

Melek Sokak

Özlem Sokak

Piyango Sokak

Rumeli Cadde

Samanyolu Sokak

Suna Kıraç (Hastane Altı) Sokak

Sütlü Aralığı Sokak

Sütlü Sokak

Şair Nigar Sokak

Şehit İsmet Armağan Sokak

Tuğrul Sokak

Vali Konağı

Yeni İlhan Sokak

Yolgeçen Aralığı

Şişli’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet