ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Yalı Mahallesi

Maltepe’nin Yalı Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Maltepe ilçesi Yalı Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yalı Mahallesi‘nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Maltepe Yalı Kablonet (Uydunet) ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Yalı Mahallesi Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

27 Mayıs Sokak
Ardıçlık Sokak
Çeşmeler Sokak
Çiçekdağı Sokak
Dr. Sadık Ahmet Bulvar
Gazi Osmanpaşa Sokak
Gürsel Sokak
Hamam Sokak
Hürriyet Sokak
İskele Cadde
İstasyon Cadde
İstasyon Cami Sokak
İstasyonlu Sokak
Kahramanlı Sokak
Kale Sokak
Karaağaç Sokak
Mareşal Fevzi Çakmak Cadde
Meltemli Sokak
Plevne Sokak
Safa Sokak
Saygın Sokak
Şehit Ali İhsan Sokak
Şehit Nedim Özpolat Sokak
Şehit Turan Emeksiz Sokak
Şimşek Sokak
Taylan Sokak
Tırpan Sokak
Tuna Sokak
Yapraklı Sokak
Ziya Gökalp Cadde

Şebeke genişletme çalışmaları sürekli yapıldığından yukarıda yer alan sokakların dışında da alt yapı mevcut olabilir. Sokağınızda alt yapının mevcut olup olmadığını 0850 888 0126 numaralı Türksat Kablonet Abone Çağrı Merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.