ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Cevizli Mahallesi

Maltepe’nin Cevizli Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Maltepe ilçesi Cevizli Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Cevizli Mahallesi‘nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Maltepe Kablonet (Uydunet) ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Cevizli Mahallesi Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Adnan Bey Sokak
Atilla Sokak
Bağdat Cadde
Cengiz Sokak
Cevher Sokak
Çevik Sokak
Didem Sokak
Doğu Sokak
Duru Sokak
Esenyurdum Çıkmazı Sokak
Esenyurt Sokak
Fatih Cadde
Gürbüzler Sokak
Güzide Sokak
İncirli Sokak
Karakaş Sokak
Limonluk Sokak
Melek Sokak
Mete Sokak
Olay Çıkmazı Sokak
Orhan Gazi Cadde
Şehit Sinan Çilingir Sokak
Şeker Çıkmazı Sokak
Şenol Sokak
Tarçin Çıkmazı Sokak
Tınaztepe Sokak
Yaren Sokak
Yavuz Sokak
Yılmazer Sokak
Zaferli Sokak

Şebeke genişletme çalışmaları sürekli yapıldığından yukarıda yer alan sokakların dışında da alt yapı mevcut olabilir. Sokağınızda alt yapının mevcut olup olmadığını 0850 888 0126 numaralı Türksat Kablo Abone Çağrı Merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.