ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Aydınevler Mahallesi

Maltepe’nin Aydınevler Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Maltepe ilçesi Aydınevler Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Aydınevler Mahallesi‘nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Maltepe Kablonet (Uydunet) ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Aydınevler Mahallesi Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Ahmet Yesevi Sokak
Albay Karaoğlanoğlu Sokak
Arın Sokak
Aslanbey Cadde
Aşık Veysel Şatıroğlu Sokak
Bağlantı Yolu Sokak
Bıçkın Sokak
Çankırı Sokak
Çatallı Sokak
Fen Sokak
Gayretli Sokak
Girnelim Sokak
Gül Pınar Sokak
Günaydın Çıkmazı Sokak
Kırçiçeği Cadde
Kısa Sokak
Kışla Yolu Cadde
Kükürt Sokak
Magosa Sokak
Muhabbetli Sokak
Oğuzhan Cadde
Onur Sokak
Rüstem Sokak
Saygı Cadde
Selçukbey Cadde
Serçeli Sokak
Siteler Yolu Sokak
Soydan Sokak
Şile Yolu Cadde
Tolgay Sokak
Toplum Sokak
Uğurum Sokak
Yamaç Sokak
Yıldızcık Sokak
Yiğit Sokak
Yurt Sokak

Şebeke genişletme çalışmaları sürekli yapıldığından yukarıda yer alan sokakların dışında da alt yapı mevcut olabilir. Sokağınızda alt yapının mevcut olup olmadığını 0850 888 0126 numaralı Türksat Kablo Abone Çağrı Merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.