Uğur Mumcu Mahallesi

Kartal‘ın Uğur Mumcu Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kartal Uğur Mumcu Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Uğur Mumcu Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kartal’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik içian telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Uğur Mumcu Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akasya Sokak
Akşemsettin Cadde
Akzambak Sokak
Aysan Sokak
Bülbül Sokak
Çalıgülü Sokak
Demirci Sokak
Düzey Sokak
Fatih Sultan Mehmet Cadde
Firuze Sokak
Güzelbağ Sokak
Hazine Sokak
Huzur Sokak
Katre Sokak
Konak Sokak
Leylak Sokak
Mazi Sokak
Medeni Sokak
Moda Sokak
Nakkaş Sokak
Nasip Sokak
Neslişah Sokak
Neslişah Sokak
Nurçiçeği Sokak
Oba Sokak
Öztuna Sokak
Safahat Cadde
Samandıra Cadde
Serçe Sokak
Şahinkaya Sokak
Şehit Turan Damgacı Sokak
Şehit Yavuz Bahar Sokak
Şelale Sokak
Şeyh Şamil Cadde
Terim Sokak
Terim Sokak
Töre Sokak
Uzunyurt Sokak
Üslup Sokak
Yunus Emre Cadde
Zişan Sokak

Kartal‘dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet