Petrol İş Mahallesi

Kartal‘ın Petrol İş Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kartal Petrol İş Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Petrol İş Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kartal’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik içian telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Petrol İş Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akgün Sokak
Bahadır Sokak
Bahçeler Sokak
Batman Sokak
Batuhan Sokak
Besimpaşa Sokak
Beyazköşk Cadde
Beyazvilla Sokak
Bolkar Sokak
Denge Sokak
Elif Sokak
Emektar Sokak
Garzan Sokak
Gündüz Sk.
Haritacılar Cadde
Hayat Sokak
Işıkalp Sokak
İncekaya Sokak
İstasyon Cadde
İzci Sokak
Kanarya Sokak
Kumru Sokak
Kurtuluş Sk.
Levent Sokak
Meneviş Sokak
Mesire Sokak
Mimar Sokak
Mine Sk.
Pervin Sokak
Petrol İş Cadde
Pusula Sokak
Rahvanlar Cadde
Raman Sokak
Rasat Sokak
Selvi Sokak
Sibel Sokak
Şafak Sokak
Şehit Ahmet Baş Sokak
Şehit Ali Şener Sokak
Şehit Cengiz Aktaş Sokak
Şehit Metin Aslan Sokak
Şenlik Sokak
Truva Sokak
Tunahan Sokak
Üsküdar Cadde
Villa Sokak
Yegane Sokak
Yeniyol Sokak
Yeşil Köşk Sokak
Zanaat Sokak

Kartal‘dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet