Kordonboyu Mahallesi

Kartal‘ın Kordonboyu Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kartal Kordonboyu Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kordonboyu Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kartal’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik içian telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kordonboyu Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akdeniz Cadde
Akdeniz Sokak
Ankara Cadde
Barbaros Cadde
Bayındır Sokak
Begonya Sokak
Dikilitaş Sokak
Dilara Sokak
Eskibostan Sokak
Hanımeli Sokak
Hasır Sokak
Işıldar Sokak
Işıl Sokak
İkram Sokak
İpekböceği Sokak
Kumlar Cadde
Lalezar Sokak
Marmara Cadde
Meltem Sokak
Merve Sokak
Narlıbahçe Sokak
Nazlı Sokak
Olgun Sokak
Orkide Sokak
Övünç Sokak
Özyuva Sk.
Özyuva Sokak
Sandalcı Sokak
Sera Sokak
Şahane Sokak
Şehit Astsubay Serkan Aktepe Cadde
Şenova Sokak
Tekel Cadde
Tokgöz Sokak
Uygar Sokak
Yalıboyu Cadde
Yemeni Sokak
Yunus Cadde
Zambak Sokak

Kartal‘dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet