Seyrantepe Mahallesi

Kağıthane‘nin Seyrantepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kağıthane Seyrantepe Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Seyrantepe Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kağıthane’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Seyrantepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Abacı Yokuşu Sokak
Cefakar Sokak
Cesur Sokak
Cidar Sokak
Cihangir Sokak
Çalışkan Sokak
Çardak Sokak
Çaykara Sokak
Çelikay Cadde
Çetin Sokak
Denizci Sokak
Didenur Sokak
Ebru Sokak
Efendi Sokak
Gökhan Sokak
Gönen Sokak
Kağıthane Barbaros Cadde
Keklik Sokak
Mesutbey Sokak
Murat Sokak
Sarıkaya Sokak
Sohbet Sokak
Takdir Sokak
Üzümbağı Sokak

Kağıthane‘den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet