ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Emniyet Evleri Mahallesi

Kağıthane‘nin Emniyet Evleri Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kağıthane Emniyet Evleri Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Emniyet Evleri Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kağıthane’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Emniyet Evleri Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akarsu Cadde
Badi Sokak
Batı Sokak
Bayırca Sokak
Berrak Sokak
Beşir Çıkmazı Sokak
Beşir Sokak
Bodur Sokak
Bornova Sokak
Bozkurt Sokak
Buhara Sokak
Bülbüldere Sokak
Cem Sultan Cadde
Çelebi Mehmet Cadde
Çimen Sokak
Değirmenci Sokak
Emniyet Cadde
Eriş Sokak
Eski Büyükdere Cadde
Eti Sokak
Görgü Sokak
Güçlü Sokak
Güvercin Sokak
Harun Reşit Sokak
Kabataş Sokak
Kale Sokak
Oğuzhan Sokak
Ötügen Sokak
Özcan Sokak
Renk Sokak
Saka Sokak
Semerkant Sokak
Serçe Sokak
Seyir Cadde
Şehit Şenol Çolak Sokak
Taşkent Sokak
Yedipınar Sokak
Yeniçeri Sokak
Yeşil Kıbrıs Sokak
Yolaçar Sokak

Kağıthane‘den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet