ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Koşuyolu Mahallesi

Kadıköy’ün Koşuyolu Mahallesi merkezinde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy ilçesi Koşuyolu Mahallesi merkezinde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Koşuyolu Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kadıköy Kablonet (Uydunet) ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Koşuyolu Mahallesi merkezinde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Ali Nazima Sokak
Batuhan Çıkmazı Sokak
Cevatpaşa Sokak
Direkli Çarşı Sokak
Gömeç Sokak
Gömeç Sokak
İmar Limited Sokak
İsmailpaşa Sokak
İsmailpaşa Sokak
Kalfaçeşme Sokak
Koşuyolu Cadde
Mehmet Akfan Sokak
Muhittin Üstündağ Cadde
Mütevelli Çeşme Cadde
Özden Sokak
Salih Omurtak Sokak
Sungur Sokak