ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Fikirtepe Mahallesi

Kadıköy’ün Fikirtepe Mahallesi merkezinde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy ilçesi Fikirtepe Mahallesi merkezinde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fikirtepe Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kablonet (Uydunet) ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Fikirtepe Mahallesi merkezinde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Adilbey Sokak
Akçıra Sokak
Bahtlı Sokak
Başyiğit Sokak
Cengiz Sokak
Dereboyu Sokak
Dispanser Sokak
Doğan Sokak
Erler Sokak
Gür Sokak
Hanedan Sokak
Hızırbey Cadde
Kader Sokak
Mandıra Cadde
Niyazibey Sokak
Odabaşı Sokak
Rüzgar Sokak
Şen Sokak
Şenevler Sokak
Topel Sokak
Volkan Sokak
Yıldırım Sokak
Zirve Sokak