ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Sümbül Efendi Mahallesi

Fatih’in Sümbül Efendi Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Fatih Sümbül Efendi Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sümbül Efendi Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Fatih’ten Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: +90 850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Sümbül Efendi Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Ali Fakih Cadde
Ali Fakih Cami Ar.
Ali Fakih Cami Sokak
Ali Fakih Çeşmesi Sokak
Alper Sokak
Bedri Rahmi Eyüpoğlu Çk.
Burhanettin Tepsi Sokak
Cambaziye Ar.
Cambaziye Çk.
Cambaziye Sokak
Çırakçı Bostanı Sokak
Derviş Mehmet Sokak
Duhaniye Sokak
Eski Fıstıklı Sokak
Fırın Çk.
Fırın Sokak
Hacı Kadın Bostanı Çk.
Hacı Kadın Cadde
Hamdullah Sokak
Havacı Şinasi Sokak
Kemancı Siteleri Sokak
Koca Mustafapaşa Medresesi Sokak
Meşruta Çk.
Recep Uras Sokak
Site Çk.
Teğmen Mecit Şengün Sokak
Yarıcılar Sokak
Yazıcı Sokak
Yazıcılar Sokak

Fatih’te Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet