ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Şehsuvar Bey Mahallesi

Fatih’in Şehsuvar Bey Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Fatih Şehsuvar Bey Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Şehsuvar Bey Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Fatih’ten Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: +90 850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Şehsuvar Bey Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Arapzade Ahmet Sokak
Aynülhayat Çk.
Behram Çavuş Sokak
Cinci Meydanı Sokak
Cömertler Sokak
Dönüş Sokak
Düzgün Sokak
Gedik Paşa Cadde
Işıl Sokak
Işın Sokak
Kadırga Hamamı Sokak
Kadırga Limanı Cadde
Kadırga Meydanı Sokak
Kumluk Sokak
Neviye Sokak
Paye Sokak
Piyer Loti Cadde
Sarayiçi Çk.
Sarayiçi Sokak
Şair Sermet Sokak
Şehsuvar Bey Çk.
Şehsuvar Bey Çk.
Şenkardeşler Sokak

Fatih’te Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet