ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Mimar Kemalettin Mahallesi

Fatih’in Mimar Kemalettin Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Fatih Mimar Kemalettin Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mimar Kemalettin Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Fatih’ten Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: +90 850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Mimar Kemalettin Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Abu Hayat Sokak
Azimkar Sokak
Beyazıt Karakol Sokak
Börekçi Ali Sokak
Büyük Haydar Efendi Sokak
Büyük Tulumba Çk.
Çoban Çavuş Sokak
Derinkuyu Sokak
Dibekli Cami Sokak
Güvenlik Cadde
Havuzlu Hamam Sokak
Hayriye Tüccarı Cadde
Haznedar Sokak
İkbal Sokak
Kalaycı Şevki Çk.
Kalaycı Şevki Sokak
Kızıltaş Sokak
Koca Ragıp Paşa Cadde
Koska Cadde
Küçük Haydar Efendi Sokak
Kürkçübaşı Sokak
Laleli Cadde
Mesihpaşa Cadde
Mithat Paşa Cadde
Nişanca Bostanı Sokak
Ordu Cadde
Pehlivan Sokak
Soğanağa Camii Sokak
Şair Haşmet Sokak
Şehnameci Sokak
Tatlıkuyu Hamamı Sokak
Tiyatro Ar.
Tiyatro Cadde
Türkeli Cadde
Yakupağa Fırın Sokak
Yeni Devir Sokak
Yeniçeriler Cadde

Fatih’te Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet