ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Mimar Hayrettin Mahallesi

Fatih’in Mimar Hayrettin Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Fatih Mimar Hayrettin Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mimar Hayrettin Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Fatih’ten Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: +90 850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Mimar Hayrettin Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Arayıcı Çıkmazı Sokak
Arayıcı Sokak
Asma Kandil Sokak
Asmalı Han Sokak
Bahçeli Kahve Sokak
Bali Paşa Ykş.
Çadır Çeşmesi Sokak
Çadırcı Cami Sokak
Çifte Gelinler Cadde
Çilavcı Sokak
Esirci Kemalettin Sokak
Gedik Paşa Cadde
Gedik Paşa Fırın Sokak
Hattat Sokak
Kadırga Limanı Cadde
Kurban Sokak
Musellim Sokak
Sandalcı İhsan Sokak
Sinekli Medrese Sokak
Tatlı Kuyu Sokak
Teyyareci Kemal Sokak
Tiyatro Cadde
Yahya Paşa Sokak
Yeniçeriler Cadde

Fatih’te Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet