ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Katip Kasım Mahallesi

Fatih’in Katip Kasım Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Fatih Katip Kasım Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Katip Kasım Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Fatih’ten Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Katip Kasım Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Ala Cami Sokak
Arap Mehmet Sokak
Asker Sokak
Asya Sokak
Ayrık Sokak
Beşikçi Sokak
Fabrika Sokak
Gazi Mustafa Kemal Paşa Cadde
Hadımodaları Sokak
Hayriye Tüccarı Cadde
İmrahor Hamamı Sokak
Katip Kasım Cami Sokak
Kayıkhane Sokak
Kınacı Mehmet Sokak
Kızıltaş Sokak
Langa Hisarı Cadde
Langa Karakolu Sokak
Mermerciler Cadde
Natırkızı Sokak
Paşazade Sokak
Sayvan Sokak
Sepetçi Selim Sokak
Yeni Sepetçi Sokak
Zindandelen Sokak

Fatih’te Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet