ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Cankurtaran Mahallesi

Fatih’in Cankurtaran Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Fatih Cankurtaran Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Cankurtaran Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Fatih’ten Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Cankurtaran Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Adliye Sokak
Ahırkapı Sokak
Akbıyık Cadde
Amiral Tafdil Sokak
Bayram Fırını Sokak
Cankurtaran Cadde
Cankurtaran Meydanı Sokak
Çetinkaya Sokak
Dalbastı Sokak
İshak Paşa Cadde
Keresteci Hakkı Sokak
Kutlugün Sokak
Mimar Mehmet Ağa Cadde
Seyit Hasan Sokak
Şadırvan 2. Çk.
Şadırvan Sokak
Şehit Hasan Kuyu Sokak
Terbıyık Çıkmazı
Terbıyık Sokak
Tevkifhane Sokak
Yeni Saraçhane Çk.
Yeni Saraçhane Sokak

Fatih’te Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet